środa, 14 stycznia 2009

Wyróżnienia...Dziękuję za przemiłe wyróżnienie od Kenza
Tym samym nominuję tą uroczą nagrodą
1. Zakamarek
2. Lilla Flisan
3. VillaVintage
4. Jema Rose
5. Arte Ego
6.Keri's Home
Zasady przyznawania wyróżnienia:- na swoim blogu umieszczamy logo , oraz informujemy, kto przyznał wyróżnienie- nominujemy 7 blogów lub więcej do nagrody i podajemy link każdego z tych blogów- informujemy wyróżnionego o nominacji
Dostałam również drugie wspaniałe wyróżnienie od Aagaa

Odemnie nagroda ta wędruje do :

1. Villa Extra

2. Atelier Retro

3. Agnieszka-Anna

4. Takie tam dłubanie

Zasady przyznawania wyróżnienia:- na swoim blogu umieszczamy logo Zasady przyznawania wyróżnienia:- na swoim blogu umieszczamy logo Kreativ Blogger, oraz informujemy, kto przyznał wyróżnienie- nominujemy 7 blogów lub więcej do nagrody i podajemy link każdego z tych blogów- informujemy wyróżnionego o nominacji

6 komentarzy:

 1. Félicitations pour ces jolies récompenses! Je suis très contente pour toi Greglis!
  Grosse bise et à très bientôt, Kenza

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, dziękuję !!!
  Ten komentarz miał wygladąc inaczej ,ale jakoś za każdym razem muszę podwójnie kody wpisywać i już nie pamiętam co pisałam.

  Ale to Tobie się taka nagroda należy, ode mnie.
  Usciski, Aga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Thank you so much for your sweet comment about my blog, and also for the award you gave me!

  You have a lovely blog, and you are so very talented!!!

  Jenny

  <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie dziękuje Greglis ! muszę Ci powiedzieć Greglis że jesteś moim niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o decoupage. Jeszcze długo przed założeniem bloga podziwiałam Twoje mieszkanko z jednej gazecie i uczyłam się decoupage'u przez udzielane rady na jednym forum właśnie przez Ciebie i oglądając krótkie filmiki uczące decoupage'u. Twoje prace są mistrzowskie a ja ostatnio mam mało czasu na decoupage i strasznie nad tym ubolewam. Ale jak patrzę na twoje kolejne prace - to rośnie we mnie zapał. Bardzo dziękuje jeszcze raz, strasznie mi miło! Ty Greglis też musisz pokazać tu kiedyś część swojego mieszkania, zanim przeprowadzisz się do domu, koniecznie. A swoja drogą serdecznie Ci gratuluje że odbierasz klucze do Swojego Własnego Domu - super !!!!! pozdrawiam ;)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Thank you very much for the award you gave me!! Your blog is very stylish...I love it...I will certainly be back to see more!!

  OdpowiedzUsuń
 6. serdecznie dziękuję !!! to dla mnie ogromne zaskoczenie, naprawdę - tym bardziej, że od dawna podziwiam Twoje prace decoupagowe - na bardzo wysokim poziomie, i mogłam cię kiedyś poznać osobiście :)

  OdpowiedzUsuń