wtorek, 13 stycznia 2009

Siedem zwierzeń ...Do zabawy zaprosiła mnie alicja dziękuję
A to moich siedem zwierzeń :
I.Uwielbiam niedzielne poranki, kiedy z cała nasza trójka snuje się po domu w szlafrokach, kiedy mamy czas tylko dla siebie, kiedy wspólnie robimy i jemy śniadanie.
II. Uwielbiam moją pracę, po trzydziestce zrobiłam coś dla siebie i skończyłam studium wnętrzarskie i zostałam plastykiem. I mogłam zacząć realizować marzenia.
III. Uwielbiam marzyć , a potem robić wszystko aby marzenia zrealizować
IV. Uwielbiam słońce, nawet zimą, pochmurne niebo działa na mnie przygnębiająco.
V. Mam słomiany zapał, często pełna euforii rozpoczynam coś a jak jest już na ukończeniu strasznie się męczę bo już mam w głowie nowy pomysł i chcę zaczynać coś nowego.
VI. Słodycze to moja słabość, szczególnie czekoladowe, zawsze mam coś pod ręką
VII. Nie lubię mówić o sobie :)

10 komentarzy:

 1. Ratunku, czy ktoś wie jak zrobić odsyłacz na inną stronę z imienia ??? ratunku

  OdpowiedzUsuń
 2. greglis..zajrzyj do mnie..w ostatnim poscie w komentarzach sprawdz...

  OdpowiedzUsuń
 3. ten sam problem przerabiałam dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tym słomianym zapałem to u mnie tak samo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Greglis a mnie nurtuje ciągle czy to Ty jesteś w miniaturce i w tym pięknym obrazku? Ta dama jest pełna wytworności w samej nawet twarzy.Ten image jedynie to potęguje. Takie lata 20 ubiegłego wieku mi przypomina. To Ty czy nie Ty? Potraktuj to jako 8 ze zwierzeń.
  Ach dopiszę jeszcze też mam szalenie słomiany zapał i też uwielbiam już nie jeść nawet ale niepoprawnie żreć czekoladę.kamila z zakamarka

  OdpowiedzUsuń
 6. Kamilko, tak się składa że to ja. Zawsze miałam takie marzenie, żeby poczuć się jak dama z lat 20. A że ja lubię jak spełniają się marzenia ;))) dostałam od męża na 35 urodziny prezent w postaci sesji fotograficznej. Sesja trwała cały dzień i miałam kilka wcieleń. Ale całość była utrzymana w konwencji aktorki ze starego filmu, miałam wcielenie na lata 20, 30 i 40 . Wspaniała zabawa

  OdpowiedzUsuń
 7. Greglis- pięknie wyglądasz w tej sesji,wspaniale przeżycie, aż ciekawa jestem przeogromnie reszty zdjęć. Od kilku lat to także moje marzenie.Realnie. Szukam strojów sukien dawnych,średniowiecznych oraz z okresu edwardiańskiego, wiktoriańskiego,a także retro. Bardzo marzy mi się taka sesja stylizowana. Gdzieś tam na priva w wolnej chwili Cię o nią jeśli pozwolisz zagadam tak z ciekawości.To zdjęcie w ciekawym nakryciu głowy od samiuśkiego początku mnie silnie nurtowało.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaa to śliczne nakrycie głowy, podobnie jak suknia były noszone na planie filmowym Kariera Nikodema Dyzmy z Wilhelmim. Nosiła je hrabina :)))

  OdpowiedzUsuń