wtorek, 20 stycznia 2009

Art Deco

Pozostaję nadal w klimatach Art deco. Ta misa powstała ze starego matalowego klosza. Mogę zdradzić, że była głównym elementem pewnego nagranego programu dla TV

5 komentarzy:

 1. misa piękna, jednak ciekawość ma została tak znacząco połechtana, że nie zasnę spokojnie nie znając odpowiedzi na pytanie o jaki program chodzi i w jakiej roli misa występowała

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm,ja też nie wiem o jaki program chodzi.Uchyl rąbka tajemnicy.
  A misa bardzo oryginalna...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha!widziałam ten program, kilka miesięcy temu !!jakaś tv śniadaniowa prezentowała, a ja mysłałam, czy to aby nie talerz od Greglis:D:D:D Gratulacje:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Joanna, masz rację, tam też była bo parę razy te TV śniadaniówki mnie do siebie zapraszały. Ale tu chodziło raczej o cykl programów w których osoby znane też potrafią ręcznie coś wykonać.Zadzwonili do mnie dzień wcześniej popołudniu że rano chcą kręcić materiał i mam coś szybko przygotować. Więc na szybko uczyłam Karolinę Borkowską I panią prowadzącą proram co mają mówić. A ja też tam wystąpiłam jako ekspert. Ale dosyć chwalenia się :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ chwal się Greglis, chwal- obserwuję Twoją twórczą działalność już od kilku lat i stwierdzam- jesteś zbyt skromna!! Tworzysz unikatowe dzieła sztuki, a zdarza Ci się o tym chyba zapominac;)) Więc tym bardziej cieszę się, że potrafiłam wtedy rozpoznać Twoją pracę:))Raz jeszcze gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń